ebook Córka marnotrawna
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 27763)

Córka marnotrawna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 26.53
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
-6% 26.53 zł
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Opowieść o Florentynie Kane, córce Abla Rosnovskiego. Historia, która rozgrywa się na zakreślonym z wielkim rozmachem tle współczesnych Stanów Zjednoczonych – do przeczytania jednym tchem.

Córka marnotrawna to kontynuacja bestsellerowej powieści Kane i Abel. Choć książka została opublikowana w 1982 roku, jej akcję autor doprowadził aż do roku 1996. Na szczęście niektóre prognozy polityczne się nie sprawdziły – nie istnieje już Związek Radziecki i zmienił się układ sił politycznych w Europie – inne mogą się jeszcze spełnić.
Pasjonującą opowieść o Florentynie Kane, córce polskiego emigranta Abla Rosnovskiego, czyta się z zapartym tchem. Jej historia rozgrywa się na zakreślonym z wielkim rozmachem tle współczesnych Stanów Zjednoczonych, w których toczy się nieustanna walka o władzę i wpływy. Polskiego czytelnika szczególnie ujmuje ogromny szacunek i sympatia, jakimi Archer darzy Polskę i Polaków.

Córka marnotrawna od Jeffrey Archer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zdziwiłaby się, jak wielu milionerów sprzedałoby własną matkę za dziesięć tysięcy dolarów.
Spotkanie z twórczością Pana Jeffrey'a Archer było dla mnie jednocześnie niesamowitym zaskoczeniem i ogromną przyjemnością. Śmiało nawet mogę stwierdzić, że zachłysnęłam się tą "znajomością". Po lekturze pierwszego tomu z serii: Kane i Abel wiedziałam że muszę koniecznie poszukać jej kontynuacji.
W pierwszej chwili obawiałam się, że po tak spektakularnym pierwszym wrażeniu nie może mnie już nic zaskoczyć, a jednak na szczęście dla mnie stało się inaczej.

Córka marnotrawna Jeffrey Archer to niesamowicie pasjonująca opowieść o życiu Florentyny Kane, czyli córki polskiego emigranta Abla Rosnowskiego. Począwszy od małej dziewczynki aż do jej dorosłego życia Florentyna marzy tylko o jednym, aby zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Czy jej się to uda i co czeka ją po drodze do celu to jedna z bardziej wciągających części tej książki.
Druga część to kontynuacja niesamowitych losów jej ojca, emigranta z Polski i znanego mi już z pierwszej części Abla Rosnowskiego, którego stałam się wielką fanką.
Wątek ten wciągnął mnie z dwóch powodów, po pierwsze skąd taki właśnie temat u brytyjskiego pisarza, a po drugie emanowała z niego wspaniała i bardzo namacalna sympatia do Polski.

Książka nie tylko mnie wciągnęła, bo już od pierwszej i aż do ostatniej strony nie mogłam się od niej oderwać, ale również zaskoczył mnie fakt, iż fabuła przesiąknięta polityką może być tak porywająca.

Ponownie się zachwyciłam nie tylko mistrzowskim piórem autora, ale przede wszystkim ujęła mnie ogromna sympatia, jaka promieniuje wręcz z każdego słowa w tej powieści do Polski i Polaków. To prawdziwa uczta dla polskiego czytelnika i niesamowity szacunek dla Pana Archera za tak sympatyczny obraz Polaków w tej serii.
Polecam oczywiście i gwarantuję cała gamę uczuć i zarwanych nocy w towarzystwie nie tylko tej powieści ale i całej serii.

©Epilog - zaczytana Joana
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć