ebook Skrzynia władcy piorunów
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 16) Ilość stron (szacowana): 211

Skrzynia władcy piorunów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 17.45
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
-26% 17.45 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
19.12 zł
19.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Pierwsza część cyklu „Detektywi na Kółkach”. Książka wpisana na listę lektur uzupełniających dla klas IV–VI szkoły podstawowej. Kryminał z wieloma zwrotami akcji, książka przygodowa pełna szyfrów i zagadek, a przede wszystkim świetnie napisana biografia wielkiego wynalazcy Nikoli Tesli dla nastolatków.

Julia, śliczna czternastolatka, pomaga swemu o rok starszemu przyjacielowi Tomowi odszukać porwanego ojca. Od czasu wypadku dziewczyna jeździ na wózku (stąd tytuł cyklu: „Detektywi na Kółkach”), nie przeszkadza jej to jednak uczestniczyć w tropieniu przestępców, wręcz przeciwnie – często to ona wpada na trop, świetnie kojarząc fakty i… odczytując szyfry. W poszukiwaniach bierze udział jeszcze jeden niezwykły bohater: pies Julii, przesympatyczny labrador Spajk-Biszkopt, który… pamięta swoje poprzednie wcielenia. 
Współczesna akcja splata się z historią rozpoczynającą się ponad 150 lat wcześniej, w dniu narodzin Nikoli Tesli. Wszystko, czego dowiadujemy się o dzieciństwie i życiu słynnego wynalazcy, zwanego Władcą Piorunów, jest prawdą – nawet najbardziej nieprawdopodobne, wręcz fantastyczne wydarzenia z jego życia opisane w książce oparte są na faktach.
Fantastyczne przygody i przesympatyczni bohaterowie sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.

Skrzynia władcy piorunów od Marcin Kozioł możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasami w życiu tak jest, że szukamy czegoś lub chronimy coś coś, co jest odległe i trudno dostępne. A to, co jest najważniejsze, mamy pod ręką, na widoku.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć