ebook Szatan z siódmej klasy - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7097)

Szatan z siódmej klasy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.87
Audiobook - najniższa cena: 13.80
wciąż za drogo?
13.80 zł Lub 12.42 zł
17.94 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
14.90 zł
15.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W starym domu w Bejgole od dawna nic się nie działo. Nagle ktoś dwukrotnie włamał się do posiadłości i ukradł... stare drzwi. Czego szukał? Tę zagadkę spróbuje rozwiązać Adam – Szatan z siódmej klasy.

Kto by pomyślał, że ten skromny, jasnowłosy chłopak to prawdziwy geniusz, wybitny umysł i zaskakująco sprawny detektyw? Tego lata chyba nawet on – niepozorny Adaś Cisowski – zaskoczył sam siebie.
Wszystko zaczęło się od sklejonej kartki w dzienniku roztargnionego nauczyciela historii. Gdyby nie ona, klasowy prymus nie pomyliłby się przy wskazaniu uczniów, którzy – zgodnie z zasadą wymyśloną przez poczciwego profesora Gąsowskiego – mieli być odpytywani tego dnia. Gdyby zaś do tej pomyłki nie doszło, zdumiony belfer nie wyzwałby Adasia na pojedynek i nie odkrył jego niezwykłych zdolności logicznego myślenia. Z pewnością też nie poprosiłby go o pomoc w rozwikłaniu niebezpiecznej zagadki...
W powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy” splatają się niezwykłe poczucie humoru, wyobraźnia i pomysłowość autora. Od wielu lat książka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród młodych czytelników i jest jedną z ich ulubionych lektur szkolnych. Po wielokroć wznawiana, trzykrotnie zekranizowana, wielokrotnie przenoszona na scenę teatralną. 

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Malajkata.

Szatan z siódmej klasy - audiobook od Kornel Makuszyński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć