ebook Ethernet. Biblia administratora
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 40) Ilość stron (szacowana): 448

Ethernet. Biblia administratora
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
79.00 zł
79.00 zł Lub 71.10 zł
43.45 zł
79.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kompendium wiedzy o sieciach Ethernet! Biblia administratora sieci Ethernet!

Standard Ethernet powstał w 1976 roku w ośrodku badawczym firmy Xerox. Wykorzystywany do budowy sieci lokalnych, znajduje zastosowanie praktycznie w każdym miejscu. Sieci Ethernet spotkasz zarówno w mieszkaniach czy domach, jak i w biurach czy centrach danych. W zależności od budżetu, jakim dysponujesz, możesz zbudować sieć dostosowaną do własnych potrzeb. Nowoczesne sieci Ethernet pozwalają na niezawodne przesyłanie danych z ogromnymi prędkościami.

W Twoje ręce oddajemy biblię wiedzy o sieciach Ethernet, która odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz zaprezentuje nowoczesne techniki wykorzystania tych sieci. Przekonasz się, jak wygląda proces automatycznej negocjacji oraz jak zasilać urządzenia za pomocą Ethernetu. W kolejnych rozdziałach znajdziesz charakterystyczne elementy popularnych sieci 10, 100 i 1000 Mb/s oraz niezwykle wydajnych sieci o prędkości dochodzącej do 400 Gb/s. Trzecia część tej książki została poświęcona budowie systemu Ethernet. Poznasz tu systemy okablowania strukturalnego, dostępne kable, złącza oraz przełączniki. Książka ta jest obowiązkową pozycją na półce każdego administratora, który chce poznać swoją sieć od podszewki.

Dzięki tej książce:

  • poznasz historię standardu Ethernet
  • zrozumiesz zasadę jego działania
  • zobaczysz, jaki potencjał kryją sieci Ethernet
  • nauczysz się projektować wydajne rozwiązania
  • poznasz tajniki działania Twojej sieci

Charles Spurgeon jest starszy architektem technologii na Uniwersytecie Stanu Texas w Austin, gdzie pracuje z systemem sieci kampusu obsługującej ponad 70 000 użytkowników w 200 budynkach. Pomagał budować prototyp routerów ethernetowych, które stały się podstawą dla technologii urządzeń produkowanych przez Cisco Systems.

Joann Zimmerman jest inżynierem oprogramowania. Jest twórczynią i autorką dokumentacji kompilatorów, narzędzi wytwarzania oprogramowania i oprogramowania do monitorowania sieci. Brała również udział w tworzeniu procesu zarządzania konfiguracją i kompilacją w kilku firmach.

Ethernet. Biblia administratora od Charles E. Spurgeon, Joann Zimmerman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć