ebook Nieśmiertelni
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 2292)

Nieśmiertelni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 26.00
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-38% 24.79 zł
26.00 zł Lub 23.40 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
39.99 zł
31.35 zł
32.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?

Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.

W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

Nieśmiertelni od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życia nie da się oszukać i zawsze upomni się ono o rachunek.
Nawet najlepszy plan się nie uda, jeżeli nie uzupełni się go wolą walki i zaufaniem do samego siebie.
Milczenie to przyjaciel, który nigdy nie zdradza.
Trzecia część serii Nielegalni nie zwalnia tempa, a co ważne trzyma poziom dwóch wcześniejszych książek. Nieśmiertelni to kolejna dawka mocnych wrażeń.

Tym razem agenci z ekipy Konrada Wolskiego wyruszają poza granice naszego kraju. Muszą dostać się do Teheranu by zapobiec wybuchowi konfliktu zbrojnego na skalę światową. Zmuszeni są w pełni wykorzystać swoje doświadczenie związane z techniką agenturalną.

Vincent V. Severski nie pozwolił, by akcja była łatwa i prosta do wykonania. Jak się okazuje wszystko zaczyna się komplikować. Wielowątkowość w thrillerach Severskiego, to znak rozpoznawczy i mocny punkt w tworzeniu thrillerów szpiegowskich. Oprócz niebezpiecznej sytuacji w Teheranie, w Sztokholmie dochodzi do brutalnego morderstwa na terenie politechniki. Porwany zostaje również tajny funkcjonariusz FRA. Tę sprawę prowadzić będzie inspektor Gunnar Selander. Jednak nie będzie on osamotniony. W pracy będzie mógł liczyć na wsparcie naczelnika wydziału do spraw zwalczania terroryzmu Lindy Lund oraz wybitnej hakerki Harriet Berghen. Na domiar złego w Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Czy nowe okoliczności okażą się niebezpieczne dla pracy agentów? Rozpoczyna się walka między szpiegami i zdrajcami. Michaił Popowski chce wspomóc spiskowców. W tym celu postanawia wyjechać do Sztokholmu. Ma to być jego ostatnia misja.

Trzeba przyznać, że Vincent V. Severski uruchomił w tej części wiele wątków. Lecz możecie być pewni, że tak zgrabnie je poprowadził, że nie pogubicie się w ich odkrywaniu. Wszystkie wątki zgrabnie się przeplatają. Trzeba nie lada talentu, by sklecić tak bogatą fabułę. Ale nie ma się czego dziwić, autor przyzwyczaił nas do tego, że potrafi trzymać w ryzach konstrukcję wymyślonej historii. Co ważne czeka Was doskonała zabawa, dzięki czemu sami poczujecie się niczym agenci, rozgrywający grę o najwyższą stawkę. Tym razem przemierzać będziemy przez Polskę, Rosję, Szwecję i Iran. No cóż będzie gorąco i będzie się działo. Jak na prawdziwy rasowy thriller szpiegowski przystało. Akcja prowadzona jest dynamicznie, dzięki czemu nuda podczas czytania nam nie grozi.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kazda książka tego autora jest swietna, polecam.

  • Awatar

    Świetna. Trzymająca w napięciu. Cała trylogia jest genialna i z niecierpliwością czekam na kolejną część. Przecież "Nieśmiertelni" kończą się wstępem do kolejnej części :)

Warto zerknąć