ebook Pompon w rodzinie Fisiów - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 275)

Pompon w rodzinie Fisiów - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 13.83
Audiobook - najniższa cena: 22.81
wciąż za drogo?
22.81 zł Lub 20.53 zł
25.90 zł
25.90 zł Lub 23.31 zł
23.31 zł
25.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Historia przesympatycznego smoka, który pewnego dnia pojawił się w rodzinie Fisiów i wkrótce stał się ulubieńcem wszystkich jej członków. Ile przygód i śmiechu z tego wynikło – przekonajcie się sami!

Smok ma na imię Pompon. Wylazł po prostu pewnego dnia z odpływu umywalki państwa Fisiów i już u nich pozostał. (Skąd się wziął smok w odpływie? Ech… ze smokami nigdy nie wiadomo…) Przez jakiś czas Malwina i Grzegorz ukrywali go przed rodzicami, ale smok rósł jak na drożdżach, apetyt miał za dwóch, a że był bardzo bystry – szybko nauczył się mówić i stał się najbardziej wygadanym smokiem na świecie. Nie dało się go dłużej trzymać w pokoju. Całe szczęście nie dało się też nie polubić Pompona, więc rodzice szybko się do niego przekonali. I tak zielony spryciarz co oddałby wszystko za korniszony, bekał „Hellou” i kochał się w Pepsikolce, został członkiem rodziny Fisiów. Ile z tego było kłopotów, a ile śmiechu i zabawy? Posłuchajcie!

Pompon w rodzinie Fisiów - audiobook od Joanna Olech możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć