ebook Złap mnie
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 24079)

Złap mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.32
Audiobook - najniższa cena: 25.74
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
22.32 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
31.00 zł
36.00 zł
21.90 zł
27.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Thriller kryminalny z detektyw D.D. Warren.

Przyszła ofiara wybierająca osobę, która będzie prowadziła śledztwo w sprawie jej zabójstwa…

Brzmi jak z horroru i detektyw D.D. Warren rzeczywiście czuje dreszcze, kiedy w pobliżu jednego z miejsc zbrodni pojawia się młoda kobieta, Charlie Grant, z niezwykłą prośbą.

Twierdzi, że za cztery dni, kiedy przypadnie pierwsza i druga rocznica śmierci jej dwóch przyjaciółek, ona też zostanie zamordowana. Będzie się oczywiście bronić, ale na wypadek gdyby się jej nie udało, chce ułatwić dochodzenie D.D. Warren, którą uważa za najlepszą śledczą w bostońskiej policji.

Choć D.D. początkowo wątpi w słuszność tej teorii, sprawdza informację i potwierdza, że przed rokiem i dwoma laty, dokładnie 21 stycznia, zabito dwie kobiety, które dzieliło prawie dwa tysiące kilometrów. Nic nie łączy tych zbrodni… poza tym, że obie zamordowane były przyjaciółkami Charlie.

Detektyw D.D Warren będzie musiała odpowiedzieć na kluczowe pytania: Czy młoda kobieta stanie się kolejną ofiarą, czy jest główną podejrzaną? Czy otoczyć ją ochroną, czy zaaresztować?

A tymczasem ktoś zostawia jej wiadomości:

WSZYSCY KIEDYŚ UMRZEMY. TRZEBA BYĆ ODWAŻNYM.

I jedną ukrytą:

ZŁAP MNIE

 

Gardner kreuje w swoich thrillerach niepowtarzalne portrety kobiet. I tak jest również w Złap mnie. Zarówno D.D. Warren, jak i Charlie Grant to postacie z krwi i kości: dynamiczne, zdecydowane i upierdliwe.

„Mystery Tribune”

W tym śledztwie detektyw D.D. Warren spotyka się z kobietą równie silną jak ona, tylko jeszcze bardziej upartą.

„Kirkus Reviews”

Złap mnie od Lisa Gardner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W życiu zdarzają się problemy, ale wszystkie da się szybko zidentyfikować i odpowiednio sobie z nimi poradzić. Na większość rzeczy pomaga wysiłek. Jeśli nie, talerz świeżo upieczonych ciastek czekoladowych powinien załatwić sprawę.
Być może najbardziej nie boimy się umierania, lecz umierania w samotności. Bez dotyku bliskiej osoby. Bez uczucia przynależności. Opuszczając ziemię, na której nic po sobie nie zostawimy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć