ebook Trzynasty anioł
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 1391)

Trzynasty anioł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 12.40
14.88 złpremium: 8.00 zł Lub 8.00 zł
12.40 zł Lub 11.16 zł
16.00 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
12.45 zł
13.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść nominowana do Zajdla 2007. Urban fantasy z wątkiem kryminalnym. Niepostrzeżenie i nieodwołalnie wciąga czytelnika w historię miasta skazanego na zagładę. Kryminał w konwencji urban fantasy, w którym w niebanalnej scenografii rozgrywa się dynamiczna, precyzyjnie rozplanowana intryga.Aniołowie zostawili Arlenowi magię, Tangarze – technikę. Granicą jest rzeka Getteim. Ludzka pomysłowość nie zna jednak żadnych granic – Aimeric Tyren wybudował na rzece miasto, w którym łączą się obie rzeczywistości, a technika współistnieje z magią. Budowniczy umarł, a jego dziełu grozi Apokalipsa. Zapobiec jej może tylko jego syn, Meric Tyren, jeżeli zdoła odnaleźć anioła o imieniu Joel. Pomogą mu w tym prywatny detektyw o anielskim imieniu i jego asystentka – kobieta uwięziona w ciele dziecka.Czy trójka desperatów, z których każdy zmaga się z własnymi demonami, zdoła rozwiązać zagadkę i ocalić Getteim przed gniewem aniołów? Czas ucieka, a znaki Apokalipsy się mnożą. Tajemnica „Trzynastego anioła” czeka na odkrycie!

Trzynasty anioł od Anna Kańtoch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zdecydowanie nie moja bajka. Już same pokręcone imiona odstręczają od lektury na początku lektury.
    Raczej nie będę śledził twórczości tej pani.

  • Awatar

    bookrage.org zrobił mi wielką niespodziankę. Jeszcze większą zrobiła mi autorka :) Dzięki bookrage przeczytałem, a dzięki Annie Kańtoch przeżyłem ciekawą, niekonwencjonalną i wciągającą przygodę...
    Polecam!

Warto zerknąć