ebook Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 5562) Ilość stron (szacowana): 216

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 24.50
wciąż za drogo?
-37% 24.50 zł Lub 22.05 zł
36.90 zł
26.95 zł
41.90 zł
Inne proponowane

Zdobądź użytkowników dzięki UX!

Rynek stron internetowych i aplikacji jest nasycony do granic możliwości. Użytkownicy mogą wybierać spośród setek produktów spełniających ich potrzeby. Jak sprawić, żeby wybrali właśnie Twoją witrynę lub aplikację? Jak przebić się na trudnym rynku i odnieść sukces? Na te pytania znajdziesz wiele odpowiedzi, ale najprostsza składa się z dwóch liter — UX! User eXperience, bo tak brzmi pełna nazwa, to pojęcie, które określa wrażenia użytkownika po kontakcie z produktem. Im lepsze, tym większa szansa na sukces!

Trzymasz w rękach kolejne wydanie kultowej książki, w całości poświęconej zagadnieniom związanym z projektowaniem funkcjonalnych witryn i aplikacji internetowych. W trakcie lektury dowiesz się, jak przygotować system nawigacji na Twojej stronie, testować funkcjonalność witryny oraz tworzyć jej wersję działającą na urządzeniach mobilnych. Ponadto zrozumiesz, jak użytkownicy korzystają z sieci oraz jak tę wiedzę wykorzystać do tworzenia efektownych stron WWW. Książka ta jest doskonałym źródłem wiedzy na temat tworzenia funkcjonalnych serwisów WWW, docenionym przez czytelników na całym świecie. Przekonaj się sam!

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się, jak użytkownicy korzystają ze stron WWW
  • zaprojektujesz elastyczny i przyjazny system nawigacji
  • przetestujesz funkcjonalność tworzonej strony
  • wykorzystasz potencjał urządzeń mobilnych

Funkcjonalne strony internetowe dla Ciebie!

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III od Steve Krug możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ksiazka dobra (w koncu to klasyk gatunku), chociaz troche za malo konkretow. Jest to jednak dobry punkt wyjscia do zainteresowania sie UX na serio.

  • Awatar

    Książka jest OK, warto na nią zerknąć, sądzę, że każdy kto zajmuje sie projektowaniem znajdzie tam coś dla siebie

Warto zerknąć