ebook Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook
3.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 954)

Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.17
Audiobook - najniższa cena: 14.95
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.67 zł Lub 26.70 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
14.95 zł
28.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Ucieczka” jest lekturą obowiązkową o działaniu terapeutycznym. Skuteczną na tetryczenie. Zalecaną nastolatkom w każdym wieku. Jak spostrzegli recenzenci książki, Andrzej Pilipiuk udał się w podróż w czasie. Przypomniał sobie, jak się męczył w nudnej szkole, jak marzył by się z niej wyrwać. Przypomniał sobie, jakie książki pragnął wtedy czytać i... taką właśnie książkę napisał. Zawiera przygody Tomka Paczenki oraz Maćka, wnuka najsłynniejszego polskiego egzorcysty-bimbrownika. Brzmi znajomo? Bez obaw! Dawka Wędrowycza nie groźna dla życia i zdrowia.

Największym problemem życiowym czternastoletniego Pawła Koćki jest perspektywa nudnych wakacji. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami. Paweł jest świadkiem zabicia agentów KGB, zostaje porwany, a potem wysłany – podobno dla własnego bezpieczeństwa – do norweskiej wioski za kołem podbiegunowym.
Jeśli zrujnowany dom, śledzący go leśniczy-szpieg, arystokratki na białych koniach i zwariowany kumpel Maciek, wnuk Jakuba Wędrowycza, to synonim bezpieczeństwa, lepiej nie myśleć, jak będą wyglądały dalsze dni...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Więckowskiego.

Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć