ebook Norweski dziennik: Obce ścieżki - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1099)

Norweski dziennik: Obce ścieżki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.14
Audiobook - najniższa cena: 29.67
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.67 zł Lub 26.70 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
34.90 zł
34.90 zł
30.02 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Paweł Koćko (lub jak kto woli Tomasz Paczenko) nie mógł narzekać na wakacyjną nudę. I tym razem Pilipiuk nie oszczędza swojego bohatera (bo przecież bohaterzy są po to, by ich doświadczać na różne sposoby, ku uciesze czytelników). Nie dość, że chłopak musi się ciągle ukrywać, to nadal nie wie zbyt wiele o swojej tożsamości. Wciąż poszukuje odpowiedzi na pytania: kto podjął się pewnego szalonego eksperymentu genetycznego, jak rozumieć niepokojące sny, nawiedzające chłopaka? Jakby tego jeszcze było mało, nie zawsze wiadomo, kto szpieg, a kto przyjaciel…

Z tą powieścią czas nabiera innego znaczenia, a świetnie poprowadzona akcja przykuwa uwagę do ostatniej strony. Pilipiuk coraz więcej wyjaśnia, ale też stawia nowe znaki zapytania na drodze swoich bohaterów. Nad głową bohatera przetoczy się niejedna poważna burza. Na szczęście, czasem i słońce nieśmiało wyjrzy zza chmur.

Norweski dziennik: Obce ścieżki - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć