ebook Pollyanna - wersja angielsko-polska - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4799)

Pollyanna - wersja angielsko-polska - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 6.56
Audiobook - najniższa cena: 4.92
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
4.92 zł Lub 4.43 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Adaptacja powieści o przygodach Pollyanny – teraz jako audiobook w angielskiej wersji językowej! Świetna okazja, by poznać klasykę literatury dziecięcej, i atrakcyjna pomoc w nauce języka obcego. Pollyanna po śmierci swojego ukochanego ojca wyjeżdża do niewielkiego miasteczka, gdzie opiekę nad nią ma przejąć oschła i zgryźliwa ciocia Polly. Mimo wielu przykrych doświadczeń dziewczynka pozostaje pogodna i życzliwie usposobiona do ludzi. W ciężkich chwilach pomaga jej zabawa w radość. Pollyanna potrafi cieszyć się ze wszystkiego, nawet z kar, bo przecież z każdego doświadczenia można uczynić pożyteczną lekcję życia...

Audiobook z adaptacją powieści „Pollyanna” w wykonaniu native speakera, profesjonalnego lektora Iana Edwarda Transue to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego.

Pollyanna - wersja angielsko-polska - audiobook od Eleanor H. Porter możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć