ebook Potępieni
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 36936)

Potępieni

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Proza prześmiewcza i obrazoburcza, podszyta sardonicznym humorem i zjadliwą ironią. O współczesnym „pokręconym” świecie, który jest jak dantejskie piekło dopasowane do naszych obecnych potrzeb... Narratorką powieści Palahniuka jest pulchna, lecz inteligentna trzynastoletnia Madison, niepoprawna optymistka skazana na wieczne potępienie. Powodem jej śmierci było przedawkowanie marihuany, którą dostarczyli jej nieprzytomnie bogaci, zblazowani rodzice. Madison w towarzystwie swoich nowych przyjaciół – młodocianych grzeszników przemierza piekielny krajobraz – Pustynię Łupieżu, Ocean Insektów, hałdy ścinków paznokci – szukając Szatana i uciekając przed okrutnymi demonami. W pokręconym piekle stworzonym przez Chucka Palahniuka na okrągło jest wyświetlany „Angielski pacjent“, walutę stanowią trudno dostępne słodycze, a martwi komunikują się z żywymi, pracując jako telemarketerzy.Madison pozostanie – co prawda – już wiecznie martwą małą dziewczynką, czy jednak nie mogłaby się postarać o przeniesienie do Nieba?

Potępieni od Chuck Palahniuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nadzieja to uporczywy i trudny do wyplenienia feler, którego powinniście się pozbyć. Jest jak uzależnienie, z którego trzeba się wyrwać.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć