ebook Facet w czerni
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 750)

Facet w czerni

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kontynuacja głośnego przeboju.

Dreszcz potrzebuje muzyki, by ogarnąć wszystko, co dzieje się wokół niego. Potrzebuje naprawdę ostrego grania.

Oprócz codziennej walki z kacem i urwanym filmem musi ścierać się z najbardziej przerażającymi tworami śląskiego półświatka: węglowymi zombie, mikołowską mafią, a nawet... z rzeźnikiem z Sosnowca. W niebanalnym zadaniu pomagają mu: kumpel emeryt, młodociany kamerdyner, i paru herosów. W tym... super-żule  z katowickiego dworca i jedyny prawdziwy Polak. W dodatku czarny.

Są pieniądze, są kebaby i jest nowa kapela - żyć nie umierać.

Przewrotny (prawie) komiks Ćwieka o  superbohaterach w trudnych czasach fejsa, słitfoci i Łan Dajrekszon.

Facet w czerni od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  W mojej ocenie gorszy od części pierwszej ale godny polecenia rock'n'rollowy staruszek. Całość utrzymana w konwencji. Miłej lektury z grającymi w głowie evergreenami :)

 • Awatar

  Jakub Ćwiek znów wyszedł po za ogólnie przyjęte ramy powieściowe. Dreszcz osadzony w komiksowych realiach i napisany w tym specyficznym stylu narracji doprowadził mnie nie raz do śmiechu. Drugi Tom - Facet w Czerni jest niesamowitą ewolucją dotychczasowych przygód bohatera. Znów wiele śmiechu, rocka i wymiocin, ale tym razem wszystko to okraszone dużą dozą refelksja rodem z "Nic Śmiesznego". Warto przebić się przez komiczną warstę książki i dojść do głębi.

  Serdecznie Polecam i czekam na więcej

 • Awatar

  Jakub Ćwiek stworzył kontrowersyjną i niezwykle oryginalną powieść, wyróżniającą się zdecydowanie na księgarskich półkach. Dla wielbicieli rocka - to lektura obowiązkowa! Muzyka szaleje po stronach tej książki.

Warto zerknąć