ebook Krew Illapa
2.97 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Krew Illapa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.26
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.26 zł Lub 15.53 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
17.31 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść sensacyjna: pełna intryg i zwrotów akcji! Współczesność miesza się w niej z przeszłością sprzed z górą 400 lat, a losy mieszkańców Niedzicy krzyżują się z losami Indian z potężnego rodu Amaru… Na polskim rynku wydawniczym takiej powieści nie było. Początki historii opisanej przez Kilena sięgają XVIII wieku. Na zamku Niedzica, należącym wówczas do węgierskiej rodziny Bereviczy zamieszkali Indianie z potężnego rodu Amaru, w tym następca tronu Inków. Niedzica miała dać im schronienie przed prześladowcami, którzy podążali za nimi z Ameryki Południowej, przez Wenecję do Polski.Czy dała? Czy w Niedzicy ukryto indiańskie złoto, jak przypuszczali prześladowcy rodu Amaru? Na razie pozostawmy te pytania bez odpowiedzi. Istotnym faktem jest jednak wydobycie po II wojnie światowej, w 1946 roku przez Andrzeja Benesza, który utrzymywał, że jest potomkiem rodu Amaru i spadkobiercą dziedzictwa Inków, ze schowka znajdującego się pod progiem zamku w Niedzicy, ołowianej rury. W tej rurze, jak zrelacjonowali świadkowie, znajdował się zagadkowy dokument. Był to prawdopodobnie testament spisany inkaskim pismem węzełkowym „Quipu”. Niestety nic więcej nie wiadomo na temat treści tego dokumentu. A jego odkrywca Andrzej Benesz zginął w 1975 roku w wypadku samochodowym, w niewyjaśnionych okolicznościach...

Krew Illapa od Robert Kilen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czy mając na Facebooku tysiąc znajomych, naprawdę jesteśmy bliżej ludzi? Czy są nam potrzebni jedynie do tego, żeby zauważyli, jacy to my jesteśmy fajni?
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć