ebook Martin Eden - audiobook
4.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27018)

Martin Eden - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.69
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
24.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść psychologiczna amerykańskiego pisarza Jacka Londona należy do kanonu literatury światowej.

Od pierwszego wydania książki uważa się, że historia Martina Edena, geniusza nierozumianego przez świat, ma wiele wspólnego z życiem samego autora. Zarówno Jack London, jak i jego bohater pragnęli wypełnić swoje życie przygodami, aspirowali do awansu społecznego, byli samoukami odrzucającymi mieszczańskie konwencje i przyjętą drogę dochodzenia do pozycji w społeczeństwie. Jednak nie sposób zredukować dzieła Jacka Londona do wątków autobiograficznych.

"Martin Eden" jest świetnie skonstruowaną powieścią inicjacyjną, mówiącą o wysokiej cenie, jaką młody bohater oślepiony miłością i pokusą pieniędzy, których nigdy nie posiadał, musi zapłacić za podejmowane próby zrobienia kariery i spełnienia swoich ambicji. Równocześnie dzieło Londona jest opowieścią o rozczarowaniu konformizmem i jałowym samozadowoleniem elit, a przede wszystkim filozofią indywidualizmu budującą autorytet współczesnych elit.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Artura Ziajkiewicza.

Martin Eden - audiobook od Jack London możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć