ebook Cała prawda o Planecie KSI. Drugie spojrzenie na Planetę KSI - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1841)

Cała prawda o Planecie KSI. Drugie spojrzenie na Planetę KSI - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.74
Audiobook - najniższa cena: 10.94
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
10.94 zł Lub 9.85 zł
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
13.90 zł
12.90 zł
14.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Fantastyka w najlepszym wydaniu? Tak! Terroryzm w kosmosie? To też. Powieść wybitna, a zważywszy na przedwczesną śmierć autora, można tylko snuć domysły, jak wielkim dziełem byłaby jej kontynuacja. W tym wydaniu mamy okazję poznać dalsze plany Autora co do losów bohaterów na planecie Ksi oraz konspekt drugiej części powieści, która nie została ukończona.

Propaganda, nadużycia władzy, konspiracja… Nawet jeśli wydarza się na odrębnej planecie, Zajdel pokazuje że tam, gdzie są ludzie, jest także i terror… Co by się działo, gdyby ludzie rzeczywiście chcieli osadzić się na innej planecie? Czy nie wymagałoby to ofiar zanim udałoby się dojść do porozumienia i ustalić nowe prawo i porządek? Być może tak właśnie zdarzyło się na planecie Ksi… ale co wydarzyło się tam naprawdę? Co działo się przez pięćdziesiąt lat, odkąd słuch o wysłanej tam ekspedycji, zaginął?
Komandor Sloth jest już stary, a połowę swojego życia przespał w biostatorze, ale mimo to postanawia rozwiązać tę zagadkę. Jeśli wyruszysz z nim, to może sam dowiesz się, cytując samego autora: „Co zaszło tam, na tajemniczej planecie Ksi, która wydawała się tak dobrze znaną, że ośmielono się wysłać na nią od razu tak wielu ludzi?”.
W tej historii przeszłość i przyszłość spotykają się ze sobą. Wydarzenia sprzed pięćdziesięciu lat sprawiają wrażenie, jakby działy się teraz, a ustrój, wprowadzony za pomocą terroru, zdaje się być niepokojąco znajomy…

Audiobook w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Cała prawda o Planecie KSI. Drugie spojrzenie na Planetę KSI - audiobook od Janusz A. Zajdel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć