ebook Bracia Lwie Serce
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 22190)

Bracia Lwie Serce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.17
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.17 zł Lub 17.25 zł
21.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.36 zł
20.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z najpiękniejszych powieści dzieciństwa. Pełna przygód baśń o dwóch braciach... w którą każdy chciałby uwierzyć. Niesamowite przygody Karola i Jonatana rozgrywają się w scenerii fantastycznej krainy Nangijali. Ale „Bracia Lwie Serce” to nie tylko opowieść o niezwykłych wypadkach, lecz także głęboko wzruszająca książka o męstwie, umiłowaniu wolności, poświęceniu, pokonywaniu własnych słabości i o wielkiej miłości braterskiej, zdolnej zwyciężyć nawet śmierć.E-book nie zawiera ilustracji z wydania papierowego.

Bracia Lwie Serce od Astrid Lindgren możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zwykle nie wracam do książek, które raz przeczytałam, gdyż wydaje mi się, że mogłabym w tym czasie pochłaniać coś nowego. Mam od tej zasady dwa wyjątki, a jednym z nich są „Bracia Lwie Serce”. Książka ta mimo, że bardzo smutna, przepełniona jest ciepłem i nadzieją. Moim zdaniem jest to pozycja, która wzruszy niemal każdego czytelnika bez względu na wiek czy płeć.

  • Awatar

    Pierwsza książka, jaką przeczytałam w swoim życiu i która złamała mi serce. Jest smutna, ale jest też mądra. Warto podsunąć ją młodemu czytelnikowi.

Warto zerknąć