ebook Opowiadania z piaskownicy - audiobook
4.3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 60)

Opowiadania z piaskownicy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
14.90 zł
21.89 zł Lub 19.70 zł
21.89 zł Lub 19.70 zł
21.90 zł
18.59 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tomek, bohater wcześniejszego tomu opowiadań Renaty Piątkowskiej, wraca z nowymi przeżyciami i przygodami. To bystry, energiczny chłopiec, któremu interesujące rzeczy przytrafiają się niemal wszędzie. Każdy dzień i każde miejsce to okazja, żeby przeżyć coś niesamowitego. I Tomkowi te niezwykłe przygody zdarzają się w miejscach, o których dorośli nawet by nie pomyśleli, że można tam przeżyć tak fantastyczne historie: w tramwaju, sklepie, w windzie i kinie, u fryzjera. Również na podwórku i w przedszkolu, ale to już bardziej oczywiste.

Zabawne, emocjonujące opowiadania dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię, pokazują, jak kreatywnie spędzać czas i bawić się bez pomocy wymyślnych zabawek.

Nagranie to blisko dwie godziny dowcipnych tekstów, które spędzimy z rezolutnym Tomkiem. A z pozornie zwyczajnych miejsc trafimy z bohaterem do świata przygody i zabawy.

O innych przygodach Tomka można usłyszeć w pozostałych częściach serii: „Opowiadania dla przedszkolaków” oraz „Piegowate opowiadania”. Wszystkie audiobooki ukazały się w znakomitej interpretacji Artura Barcisia.

Opowiadania z piaskownicy od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć