ebook 19 razy Katherine
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 347699) Ilość stron (szacowana): 304

19 razy Katherine

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Miliony sprzedanych egzemplarzy, adaptacja filmowa, nagrody i rzesze wiernych fanów – popularność Johna Greena już dawno wyszła poza USA i stale rośnie!

Ambitna literatura młodzieżowa dla myślących

Katherine V uważała, że chłopcy są odrażający.

Katherine X chciała się tylko przyjaźnić.

Katherine XVIII rzuciła go drogą mailową.

K-19 złamała mu serce

Colin Singleton gustuje wyłącznie w dziewczętach o imieniu Katherine. A te zawsze go rzucają. Gwoli ścisłości, stało się tak już dziewiętnaście razy.

Ten uwielbiający anagramy, zmęczony życiem cudowny dzieciak wyrusza w podróż po Ameryce ze swoim najlepszym przyjacielem Hassanem, wielbicielem reality show Sędzia Judy. Chłopcy mają w kieszeni dziesięć tysięcy dolarów, goni ich krwiożercza dzika świnia, ale za to nie towarzyszy im ani jedna Katherine. Colin rozpoczyna pracę nad Teorematem o Zasadzie Przewidywalności Katherine, za pomocą którego ma nadzieję przepowiedzieć przyszłość każdego związku, pomścić Porzuconych tego świata i w końcu zdobyć tę jedyną.

Miłość, przyjaźń oraz martwy austro-węgierski arcyksiążę składają się na prawdziwie wybuchową mieszankę w tej przezabawnej, wielowarstwowej powieści o poszukiwaniu samego siebie.

To już czwarta powieść Johna Greena, która trafia do rąk polskich czytelników (kolejność ukazywania się niechronologiczna)

19 razy Katherine od John Green możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Całe cierpienie rodzi się w mózgu.
Jeśli człowiek zachowuje się jak kameleon przez całe życie, w końcu nic, co go dotyczy, nie jest już prawdziwe.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Większość ludzi ma jakiś fetysz, może i nietypowy, ale w tym temacie Colin powala ich na łopatki. Ma on delikatną obsesję na punkcie imienia ‚Katherine’. Chłopak umawia się tylko z jego nosicielkami i każdą łączy jeszcze jedno, zawsze go rzucają. Historia inna, całkiem ciekawa i intrygująca. Jak zwykle z książkami Greena nie jestem tylko na ‚tak’ ani na ‚nie’. Przez większość czasu przyjemnie się czytało, lecz nie przywiązałam się do bohaterów, co sporo ujmuje tej pozycji w moich oczach. Jest to dobra młodzieżówka, ale nie wybitna.

Warto zerknąć