ebook Diuna. Ród Corrinów
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 11751) Ilość stron (szacowana): 648

Diuna. Ród Corrinów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 34.72
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.72 zł Lub 31.25 zł
41.76 zł Lub 37.58 zł
44.90 zł
44.90 zł
34.92 zł
36.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trylogia Preludium do Diuny składa się z następujących tomów:

Ród Atrydów

Ród Harkonnenów

Ród Corrinów

Na Ixie mistrz badań Hidar Fen Adżidika zbliża się do końca prac nad sztuczną przyprawą. Szaddam IV, nieświadomy jego podstępnych planów, chce uzależnić wszystkich od amalu. Atakowane są kolejne planety, w końcu zagłada grozi pustynnej Arrakis jedynemu we wszechświecie źródłu melanżu.

Podczas gdy w Imperium ścierają się najwięksi gracze sceny politycznej, na Kaitainie, pod bokiem Imperatora, zgromadzenie żeńskie jest blisko kulminacji swego planu eugenicznego. Jessika lada moment ma urodzić matkę Kwisatz Haderach, tajnej broni zgromadzenia. Tyle że siostry nie wiedzą wszystkiego...

Złożona polityczna opowieść Andersona i Herberta czerpie siłę z każdej opisanej przez nich postaci - Booklist

Dom Wydawniczy REBIS wydał oryginalny cykl Kroniki Diuny Franka Herberta, na który składają się powieści: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się powieści Briana Herberta i Kevina J. Andersona Łowcy Diuny, Czerwie Diuny, Paul z Diuny i Wichry Diuny oraz trylogia Legendy Diuny, którą tworzą powieści: Dżihad Butleriański, Krucjata przeciw maszynom i Bitwa pod Corrinem.

BRIAN HERBERT (ur. 1947) to najstarszy syn Franka Herberta, pisarz znany głównie jako kontynuator Kronik Diuny. Z jego powieści polski czytelnik zna Ród Atrydów, Ród Harkonnenów i Ród Korrinów (wraz z Kevinem J. Andersonem). Jest też autorem biografii Franka Herberta Dreamer of Dune.

KEVIN J. ANDERSON (ur. 1962) zasłynął powieściami osadzonymi w świecie Gwiezdnych wojen i cyklem Z archiwum X. Jego Budowniczowie nieskończoności (wraz z Dougiem Beasonem) byli w roku 1993 nominowani do nagrody Nebula.

Obaj autorzy kontynuują sagę Franka Herberta o Diunie. Napisali m.in. trylogię Legendy Diuny, zwieńczenie legendarnych Kronik Diuny i uzupełniające je tomy, a także pierwszy tom nowej trylogii, zatytułowany Zgromadzenie żeńskie z Diuny.

WOJCIECH SIUDMAK (ur. 1942) - polski malarz. Mieszka i tworzy we Francji. Uważany za czołowego reprezentanta realizmu fantastycznego. Prace wystawiał m.in. we Francji, Niemczech, Anglii, Szwajcarii, Kanadzie i USA. Honorowy Obywatel Miasta Wielunia i Ozoir-la-Ferrire. Otrzymał Order Zasługi RP.

Diuna. Ród Corrinów od Kevin J. Anderson, Brian Herbert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ostatnia część trylogii mającej być preludium do Diuny i, moim zdaniem, najsłabsza. Ale dająca się czytać i w porównywalna do innych powieści SF, mająca za to w zanadrzu świetne uniwersum.

Warto zerknąć