ebook Limes inferior
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 3081)

Limes inferior
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  BookRage
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
0.00 zł
Inne proponowane

Świat, w którym zaprowadzono idealny porządek społeczno-ekonomiczny, łączący zalety i eliminujący wady wszystkich dotychczasowych ustrojów. Status społeczny każdego człowieka zależy od jego stopnia inteligencji. A jeśli ten mu nie odpowiada... zawsze może zwrócić się do liftera, takiego jak Sneer. On będzie wiedział, jak zmienić wynik testu.
Sztandarowa powieść Janusza A. Zajdla, napisana w latach 1979-1980 i wydana po raz pierwszy w serii „Fantastyka-Przygoda” w 1982 roku.


Nazwa pakietu: Światy Zajdla
pakiet trwał od: 2013-12-09 do: 2013-12-24

Limes inferior od Janusz A. Zajdel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Bardzo dobra fantastyka, rozważania nad możliwościami stworzenia "idealnego" ustroju społecznego. Zawiodłem się na zakończeniu, ale ogólnie dobre.

 • Awatar

  Jedna z niewielu książek, której z czystym sumieniem mogę dać maksymalną ocenę. Absolutny "must read" dla każdego fana sci-fi/fantastyki. Moja ocena: 10/10

 • Awatar

  Kolejna antyutopia Zajdla, gdzie ludzie (nieco wspomagani z kosmosu) tworzą coś, co niby ma być systemem idealnym i sprawiedliwym, uwzględniającym potrzeby i możliwości ludzi. Znamy to? Być może, ale tutaj mamy jeszcze kilka "gadżetów" to wspomagających, i to wcale nie są rzeczy niszczycielskie, ot "klucze" będące czymś w rodzaju połączenia dowodu osobistego z komunikatorem i dostępem do konta. Znamy to? A owszem. A książka powstała ponad 30 lat temu.

 • Awatar

  Hm, było i nie ma. BookRage ma jakąś dziwną politykę. Pakiet był w grudniu, może "uwolnią" to jakoś np. po roku? BTW w zasadzie jakby chcieć zapolować, to nie ma jak, bo nie wiadomo, jaką cenę (a minimalna 12 to w tym przypadku sporo...)

Warto zerknąć