ebook Zabójczyni i Czerwona Pustynia
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 23144)

Zabójczyni i Czerwona Pustynia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 11.90
Audiobook - najniższa cena: 16.92
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
11.90 zł
-5% 13.52 zł
13.52 zł Lub 12.17 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
12.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
12.72 zł
14.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Celaena Sardothien, zabójczyni znana na całym kontynencie, wyrusza w podróż, która ma odmienić jej życie. Okaleczona i upokorzona przez swojego Mistrza, zostaje wysłana na szkolenie daleko na południe, do sessiz suikast – okrytych złą sławą Milczących Zabójców. By wypełnić zadanie, Celaena musi zdobyć list polecający od samego Niemego Mistrza, a nie będzie to łatwe zmuszona będzie stawić czoła nie tylko morderczym przygotowaniom, ale również zabójczemu dla przybysza z dalekiej północy pustynnemu klimatowi.

Zabójczyni i Czerwona Pustynia od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wiedział, że słowa mogą okazać się równie groźne, jak stal.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kontynuacja wątku sprzed powieści Szklanego Tronu ujętego w opowieści I Zabójczyni. Jeśli ktoś przeczytał część pierwszą może z czystym sumieniem sięgnąć po kontynuację (jak i 2 pozostałe tomy) książka jest spójna w niektórych miejscach uzupełniana komentarzami które mogły umknąć zwłaszcza jeśli między lekturami minęło trochę czasu. Książka stanowi odrębne "obszerniejsze opowiadanie" z życia głównej bohaterki. Lektóra łatwa lekka i przyjemna. Polecam.

Warto zerknąć