ebook Zielony trabant - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zielony trabant - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 10.90
-50% 10.90 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
-39% 10.90 zł
19.71 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

PRL-owski hotel na skraju bankructwa, wielkie pieniądze i niebezpieczni gangsterzy, a w centrum tego wszystkiego dwie przyjaciółki: Lilka i Jagoda.

Lilka i jej siostra Ewelina dostają w spadku po ciotce stary dom wypoczynkowy. Lata świetności pensjonatu „U Felicji” co prawda już dawno minęły, ale może jeszcze uda się go uczynić zyskownym. Taką nadzieję ma przynajmniej Lilka, która razem z przyjaciółką Jagodą zabiera się do odświeżenia budynku i zmotywowania personelu do wydajniejszej pracy. Kiedy jednak na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, sprawy zaczynają się komplikować…„Zielony trabant” doskonale łączy cechy powieści obyczajowej i kryminalnej. Lilka nie chce mieć nic wspólnego z mężem, który ją zdradził. Nie potrafi jednak przeciwstawić się swojej matce – ciekawskiej i krytycznej wobec wszystkich, a zwłaszcza wobec własnej córki. Obu nowym właścicielkom hotelu trudno poradzić sobie z panem Władziem – hydraulikiem uwielbiającym spędzać czas pracy na piciu herbaty z uroczymi paniami. Życie uprzykrzą im też pałająca chęcią zemsty, zwolniona przez nie kierowniczka domu wypoczynkowego oraz warszawscy gangsterzy. Powieść Katarzyny Gacek i Agnieszki Szczepańskiej nawiązuje stylem do najlepszych kryminałów Joanny Chmielewskiej. Znajdziemy w niej nie tylko zagadki, lecz także dowcipne dialogi i doskonałe scenki obyczajowe.Książkę usłyszymy w interpretacji Elżbiety Kijowskiej.

Zielony trabant - audiobook od Katarzyna Gacek, Aga Szczepańska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć