ebook Pan Samochodzik i Templariusze - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5787)

Pan Samochodzik i Templariusze - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.89
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-27% 29.19 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
31.35 zł
35.99 zł
Inne proponowane

Kwintesencja literackiego stylu Zbigniewa Nienackiego, dzięki któremu zdobył tysiące fanów! Jedna z najlepszych i najpopularniejszych powieści z cyklu przygodowego o Panu Samochodziku!

Pan Samochodzik jest nie tylko miłośnikiem sztuki, ale też zapalonym znawcą historii. Kiedy więc wpada na trop zagadki sięgającej XIV w., zamiast bezradnie rozłożyć ręce, rusza do akcji!
Z dokumentów opisujących tragiczny koniec zakonu templariuszy wynika, że skarb przekazany przez Jakuba de Molaya wielkiemu mistrzowi krzyżackiemu znajduje się w jednym z zamków na terenie Polski. O drogocennym depozycie niestety dowiadują się też inni... Duński milioner, poszukiwacz skarbów Petersen wraz ze swoją córką i podejrzanym Kozłowskim depczą panu Tomaszowi po piętach, a czasem nawet wyprzedzają jego działania.
Trop prowadzi Pana Samochodzika do Malborka, a zagadka skarbu templariuszy wydaje się znacznie trudniejsza, niż przypuszczał... Czy to możliwe, że konkurencyjna ekipa poszukiwaczy skarbu dotrze do celu przed panem Tomaszem?

Pan Samochodzik i Templariusze - audiobook od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć