ebook Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5684)

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 17.45
Audiobook - polecana oferta: 13.90
13.90 zł Lub 12.51 zł
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
-7% 12.90 zł
13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu” – Stephen Leeb, autor książek „The Oil Factor oraz Red Alert”

„Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie – firmą, która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego, co chciałby kupić przez internet” – deklaracja misji Amazon.com

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces, podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.
Oto opowieść o człowieku, który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

O Autorze:
RICHARD L. BRANDT – wielokrotnie nagradzany dziennikarz, który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu „BusinessWeek”. Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę „Potęga Google'a o założycielach firmy Google”.

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com - audiobook od Richard L. Brandt możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć