ebook Pierwsze uderzenie - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4493)

Pierwsze uderzenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.56
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
23.78 złpremium: 15.34 zł Lub 15.34 zł
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
25.57 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.57 zł
19.64 zł
25.57 zł Lub 23.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ian Douglas w „Star Carrier” pokazuje, jak może postrzegać krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, lecz sam dowódca. Dzięki niemu poczujesz się tak, jakbyś stał na pierwszej linii frontu...

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby bez szemrania podporządkowali się naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych...
Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku?
Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Pierwsze uderzenie - audiobook od Ian Douglas możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć