ebook Dżuma - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 694)

Dżuma - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
14.90 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
17.00 zł Lub 15.30 zł
-40% 14.90 zł
22.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pełen tekst powieści noblisty zinterpretowany przez znanego polskiego aktora Adama Ferencego. Wyjątkowy audiobook, który zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom twórczości Alberta Camusa.

W algierskim mieście na ulicach zaczynają zdychać szczury. Kilka pierwszych nie wzbudza jeszcze paniki. Setki kolejnych wywołują przerażenie. Ludzie chorują i umierają, lecz władze wciąż zaprzeczają, jakoby na terenie Oranu szerzyła się zaraza. Postanawiają jednak przeprowadzić kwarantannę i zamykają bramy miasta, wprowadzając przymusową izolację. Mieszkańcy, zamknięci w Oranie sparaliżowanym epidemią, muszą skonfrontować się z nieuniknioną śmiercią i wszechobecnym przerażeniem. W tak niecodziennej sytuacji, w obliczu strachu, cierpienia, odizolowania i nieustannej walki z chorobą, ich relacje zaczynają się drastycznie zmieniać.

„Dżuma” to nie tylko historia miasta dotkniętego epidemią, lecz przede wszystkim studium postaw człowieka wobec nieodwracalnego i przerażającego zła. Ponadczasowa historia o ludzkiej solidarności i moralności spisana przez Alberta Camusa to jedna z najbardziej cenionych powieści XX w. W interpretacji Adama Ferencego, znanego aktora filmowego i teatralnego, słucha się jej znakomicie.

Dżuma - audiobook od Albert Camus możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć