ebook Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - polecana oferta: 26.97
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
32.90 zł
25.24 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejne spotkanie z biblijną postacią w cyklu „Jestem Legendą”. Pomoże Ci stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i je pokonać. Czy jednak ze wszystkimi obawami naprawdę warto walczyć?

„«Garnek strachu. Droga do dojrzałości – lekcje Gedeona» to historia człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który się boi, ciągle potrzebuje znaków, ale też idzie z siłą, jaką ma. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i Ojcu, który zaskakuje nas swoim poczuciem humoru. W końcu to opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.
Rozbij swój garnek strachu! W momencie, gdy Ci się wszystko rozsypuje –
żebyś sobie potrafił powiedzieć: «Właśnie rozpoczyna się największa jazda mojego życia»” – o. Adam Szustak OP

„Garnek Strachu” wpisuje się w serię „Jestem Legendą”, która pomaga nam realizować się, pokonywać słabości i żyć pełnią. W serii ukazały się:
„Jestem legendą. Część 1. Lekcje Świętego Józefa «Egipskiego»” – rozważania biblijne o wychodzeniu z kryzysów, pokonywaniu porażek i przekuwaniu ich w sukces;
„Jestem legendą. Część 2. Ty jesteś zmianą” – nauka o zmianie, wybaczaniu i odnajdowaniu własnej tożsamości;
„Obudź w sobie przywódcę – lekcje Mojżesza” – seminarium na temat osobistego przywództwa, wykorzystania danego nam czasu i oceniania decyzji życiowych z właściwej perspektywy;
„Zamknij Oczy! Droga do spełnienia – lekcje Samsona” – spotkanie z Biblią poświęcone jednym z najbardziej aktualnych tematów XXI wieku: niezaspokojonym pragnieniom, nałogom i strachowi przed samotnością;
„Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności – lekcje Sary i Tobiasza” – nauka o odkrywaniu kształtu swojej duszy i życiu zgodnym z własnym powołaniem.

Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona - audiobook od Adam Szustak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć