ebook Norwegian Wood - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 213751)

Norwegian Wood - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
E-book - najniższa cena: 21.00
Audiobook - polecana oferta: 29.93
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
-24% 29.93 zł Lub 26.94 zł
31.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
27.93 zł
31.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ponad 25 lat temu ta powieść uczyniła z Murakamiego gwiazdę literatury. Czas pędzi, a „Norwegian Wood” nic nie traci ze swojej siły przyciągania i popularności.

Powieść „Norwegian Wood” – napisana w Grecji i we Włoszech – jest książką, którą przeczytał każdy w Japonii. Sam autor mówi, że było to dla niego wyznanie: „Nigdy nie pisałem tego typu powieści i chciałem się sprawdzić”. 
Wiele osób myślało, że jest to powieść autobiograficzna, ale tak nie jest: „Gdybym napisał prawdę o moim własnym życiu, powieść nie miałaby więcej niż 15 stron”.
Akcję umieścił autor w późnych latach 60. XX w., symbolem etosu tych czasów jest tytułowa piosenka Beatlesów „Norwegian Wood”. Bohaterem jest młody człowiek Toru, zafascynowany piękną Naoko. Ich uczucie jest obciążone samobójczą śmiercią wspólnego przyjaciela i słabą konstrukcją psychiczną Naoko. Dramatyczne przeżycia bohaterów robią na czytelniku wielkie wrażenie.

Norwegian Wood - audiobook od Haruki Murakami możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć