ebook Przychodzi Budda do baru. Pokoleniowy przewodnik życiowy
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 2886) Ilość stron (szacowana): 288

Przychodzi Budda do baru. Pokoleniowy przewodnik życiowy
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.50
wciąż za drogo?
18.50 zł Lub 16.65 zł
31.90 zł
-37% 18.50 zł
20.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Pełna energii i wciągająca propozycja dla przedstawicieli młodego pokolenia, która pokazuje, jak być sobą, jak żyć naprawdę i jak z rozwagą podchodzić do własnego życia, a jednocześnie nie traktować ścieżki rozwoju duchowego tak cholernie poważnie.
Ethan Nichtern,
autor Your Emoticons Won...t Save You
Gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie i cały nasz świat. Przeczytaj ją, a potem wznieć rewolucję!
Noah Levine,
autor The Heart of the Revolution
  • Jesteś uduchowiony (ale niekoniecznie religijny)?
  • Rozczarował Cię świat i otaczająca Cię rzeczywistość?
  • Chcesz pogłębić relacje z ludźmi w świecie pozafacebookowym?

Jeśli chcesz czerpać z życia pełnymi garściami i szukasz dla siebie najlepszej drogi, ta książka będzie Twoim przewodnikiem po wyboistych ścieżkach. Poznaj proste techniki medytacyjne, by wykorzystać pełną moc swojego umysłu i ciała. Odkryj filozofię życiową, która otworzy Ci oczy na nowe, nieznane dotąd możliwości. Przeżywaj każdy dzień intensywnie i z niesłabnącą energią. Naucz się metod przejmowania pełnej kontroli nad własnym mikrokosmosem. Świat tylko czeka, byś ruszył śmiało przed siebie i odkrywał go kawałek po kawałku.

 


Lodro Rinzler jest praktykiem medytacji i nauczycielem buddyzmu szambali. Przez ostatnie dziesięć lat prowadził liczne warsztaty w ośrodkach medytacyjnych i kampusach uniwersyteckich na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jego felietony zatytułowane What Would Sid Do? ukazują się regularnie w "Huffington Post" oraz "Interdependence Project".

Przychodzi Budda do baru. Pokoleniowy przewodnik życiowy od Lodro Rinzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Prawdę mówiąc nie wiedziałam zbyt wiele o buddyzmie, a z książką Lodro Rinzlera, w bardzo przyjemny i przystępny sposób można dowiedzieć się wiele. Mało tego, znajdują się tam bardzo cenne i życiowe rady z których warto korzystać nawet nie będąc wyznawcą tejże religii. W zasadzie to chyba bardziej filozofia? Ale jakże mądra! Ech... gdyby tak inne pełnymi garściami z niej korzystały, a przede wszystkim gdyby każdy pojedynczy człowiek by się tego trzymał, jak inny byłby świat. Na prawdę warto przeczytać tę bardzo modrą książkę, polecam.

Warto zerknąć