ebook Książę Kaspian
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 282520)

Książę Kaspian
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.86
Audiobook - najniższa cena: 20.09
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
12.86 zł Lub 11.57 zł
14.31 zł Lub 12.88 zł
15.90 zł
15.90 zł
12.91 zł
13.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Gdy w Anglii mija rok, w krainie magii czas pędzi jak wicher, który obraca wszystko w pył. Na rodzeństwo Pevensie czekają więc nowe przygody. Narnia to piękna i tajemnicza kraina zamieszkana przez niezwykłe stworzenia – fauny, centaury, satyry, mówiące zwierzęta... W drugim tomie słynnego cyklu C. S. Lewisa poznajemy młodego Kaspiana. W przyszłości ma być prawowitym władcą Narnii, lecz przebiegły wuj chce pozbawić go praw do tronu. Chłopiec sam nie zdoła pokonać niegodziwego Miraza i potrzebuje pomocy. Za radą swojego wychowawcy postanawia przywołać na pomoc dawnych bohaterów Narnii – Piotra, Zuzannę, Edmunda i Łucję. Rodzeństwo trafia więc po raz kolejny do krainy Aslana, gdzie czeka na nie zupełnie nowe wyzwanie.Powieść „Książę Kaspian” – druga z głośnego cyklu „Opowieści z Narnii” – została zekranizowana w 2008 r. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Książę Kaspian od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga część opowieści z Narnii. Mimo, że pierwsza jak dla mnie była odrobinę ciekawsza, jednak tą też przeczytałam jednym tchem z takim samym entuzjazmem. Polecam gorąco.

Warto zerknąć