ebook World War Z  - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 332968)

World War Z - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.75
Audiobook - najniższa cena: 25.48
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
25.48 zł Lub 22.93 zł
27.28 zł
28.82 zł Lub 25.94 zł
31.00 zł
25.53 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Hordy głodnych i wściekłych zombie nadciągają! Jesteście przygotowani na wojnę totalną? Książkowy hit i podstawa hollywoodzkiej superprodukcji z Bradem Pittem – teraz jako audiobook!

Najpierw w Chinach pojawia się pacjent „zero” zarażony dziwną i nieznaną chorobą, która powoduje niespotykaną dotąd degenerację ciała i późniejszą reanimację zwłok. Wkrótce z całego świata zaczynają napływać kolejne doniesienia o podobnych przypadkach. Rządy wielu państw ignorują zagrożenie i skrywają prawdę przed obywatelami. A ta jest szokująca – po całym globie z prędkością błyskawicy rozprzestrzenia się śmiertelny wirus zmieniający ludzi w żywe trupy żądne krwi...
Tak zaczęła się pandemia, którą przetrwali nieliczni. Świat po globalnej hekatombie stał się przerażającym i brutalnym miejscem pozbawionym zasad, gdzie można liczyć tylko na siebie. Dzięki Maksowi Brooksowi poznajemy z pierwszej ręki historie, o których dotychczas milczały raporty wojenne.
„World War Z” to bijący rekordy popularności doskonały reportaż, przerażający do szpiku kości, prawdziwy do utraty tchu! W wersji audiobooka – czytany przez aktora Piotra Grabowskiego.

„Bestsellerową książkę Brooksa – syna Mela, słynnego twórcy komedii – księgarnie klasyfikują jako non-fiction. Bo choć teoretycznie jest pozycją czysto rozrywkową, autor opisuje fenomen zombie ze śmiertelną powagą”.

„Polityka”

World War Z - audiobook od Max Brooks możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć