ebook Głaskologia
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 839)

Głaskologia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 21.05
Audiobook - najniższa cena: 28.97
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
-8% 21.05 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Biblia efektywnej filozofii postępowania – dla każdego, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil, mieć pozytywny wpływ na innych, utrzymać pracę, awansować czy budować udany związek.

Książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak. Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy… Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. Każdy, kto chce utrzymać pracę, awansować czy budować związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej ciekawości drugiej osoby. „Głaskologia” powinna być obowiązkową lekturą szkolną! To nie tylko książka, ale swego rodzaju efektywna filozofia postępowania. Jest to lektura fascynująca, wciągająca i taka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Bogata merytorycznie, rzeczowa, dowcipna, mądra i konkretna. Momentami bezpardonowa. Na pewno nietuzinkowa. Autor sprawnie balansuje między przykładami, wynikami najnowszych światowych badań a metaforami pomagającymi zapamiętać najważniejsze wnioski.
Uwaga: sięganie po tę książkę bez markera grozi koniecznością przerwania lektury po paru stronach w celu udania się do piórnika! Jeśli dostałeś „Głaskologię” od kogoś w prezencie – pomyśl o nim ciepło, bo możesz być pewien, że temu komuś bardzo zależy na Twoim powodzeniu w życiu.

Głaskologia od Miłosz Brzeziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
By wybić się do tego, co chcemy, musimy się odbić od tego, czego najbardziej się obawiamy.
Doświadczenie jest czymś, co dostajemy, kiedy nie zdobywamy tego, o co się staraliśmy.
A dobre decyzje wynikają z doświadczenia, z kolei doświadczenie wynika ze złych decyzji.
Zamiast ganiać za sposobami, by mieć więcej pieniędzy, doskonal się w wyciskaniu szczęścia z tych pieniędzy, które masz.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka pozawala spojrzeć na innych, ale przede wszystkim na siebie z zupełnie innej perspektywy. I motywuje do zmiany. Pozwala zrozumieć mechanizmy rządzące motywacją.
    Świat byłby lepszym miejscem, gdyby tak każdy się zastosował założenia Głaskologii we własnym życiu.

Warto zerknąć