ebook Wakacje Mikołajka - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7938)

Wakacje Mikołajka - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wybieracie się na wakacje? Nie macie pomysłu, jak wypełnić długą podróż samochodem? Oto znakomite rozwiązanie: audiobook z przygodami uwielbianego, pomysłowego Mikołajka. Tak wspaniale się składa, że Mikołajek również wyjeżdża na lato.


Polecamy kolejna odsłonę znakomitej serii, która teraz w komplecie dostępna jest w wersji audio.
Wszystkie części cyklu, który od lat należy do klasyki twórczości dla dzieci i po który wciąż sięgają nowe pokolenia maluchów, dostępne są w znakomitej interpretacji Jerzego Stuhra, również „Wakacje Mikołajka”.
Wspomnienia sprzed lat dla dorosłych słuchaczy, a dl;a najmłodszych odkrycie przezabawnych tekstów, które – jak się okazuje – są ponadczasowe i uniwersalne. Pomysłowe dzieciaki z Paryża bawią i wzruszają odbiorców na całym świecie. W Polsce seria o Mikołajku cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczyć mogą entuzjastyczne opinie zarówno starszych, jak i małych słuchaczy. W wersji audio ukazały się już wszystkie części cyklu, w sumie ponad dziesięć godzin wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

Wakacje Mikołajka - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dla mnie opowiadania o Mikołaju i jego przygodach są rewelacyjne. Z „Wakacji…” najbardziej utkwiła mi historia, jak tata Mikołaja przekopał prawie całą plażę w poszukiwaniu wiaderka, narażając się przy tym opiekunowi plaży, po czym okazało się, że wiaderko zostało w pokoju, a tata cały się poparzył od słońca :D

Warto zerknąć