ebook Listy starego diabła do młodego - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 135300)

Listy starego diabła do młodego - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 13.87
Audiobook - najniższa cena: 18.56
wciąż za drogo?
20.46 złpremium: 13.20 zł Lub 13.20 zł
18.56 zł Lub 16.70 zł
22.00 zł
22.00 zł Lub 19.80 zł
18.56 zł
18.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jakim sposobem korespondencja Piołuna i Krętacza wpadła w ręce autora? Tego nie wie nikt, a C. S. Lewis starannie dochował tajemnicy, jak stał się właścicielem ponad trzydziestu diabelskich listów...

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak diabły naradzają się między sobą, by sprowadzić człowieka na złą drogę? Jakich używają sposobów, by kusić i niweczyć ludzkie plany? Jeśli nie, odpowiedź przyniosą wam „Listy starego diabła do młodego” C. S. Lewisa. Nie są one jednak tylko literacką zabawą. Pod przewrotną formą korespondencji Piołuna i Krętacza kryje się poważna opowieść o całej złożoności ludzkiej natury oraz głęboka analiza kondycji duchowej współczesnych wraz z nieustannie stawianym pytaniem o miejsce i rolę zła w świecie stworzonym przez Boga.
„Listy starego diabła do młodego” to klasyka literatury europejskiej, którą znać powinien absolutnie każdy!

Listy starego diabła do młodego - audiobook od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Hm. Książka trudna do czytania gdyż należy do tzw. "smrodków dydaktycznych". Są to bowiem umoralniające felietony z połowy XX wieku pisane w konserwatywnej brytyjskiej gazecie, zebrane tu w formie książki. Ale.... Audiobook czytany jest przez nieodżałowanego Zbigniewa Zapasiewicza. Miłośnicy jego talentu wiedzą, że każdy tekst potrafił zinterpretować w genialny sposób. Materia tekstu wymaga skupienia przy słuchaniu, ale zdecydowanie polecam zapoznanie się.

Warto zerknąć