ebook Kto zabrał mój ser? - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 350902)

Kto zabrał mój ser? - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 19.43
Audiobook - najniższa cena: 15.10
wciąż za drogo?
15.81 złpremium: 10.20 zł Lub 10.20 zł
15.10 zł Lub 13.59 zł
17.00 zł
19.90 zł
15.10 zł
15.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Kto zabrał mój ser?" to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. "Ser" jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu - dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego.

Co sprawiło, że tytuł ten gościł wiele tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today? Odpowiedź zawiera się w jednym zdaniu: jasne, pełne mocy przesłanie wypływające z tej książki - "to nieprawda, że zmiany są najważniejsze. Po prostu nic innego ważnym nie jest. Otwórz się na zmiany, nie walcz z nimi."

Ta książka jest prostą i łatwą do odczytania mapą, której możemy użyć szukając drogi wiodącej nas do rozwiązania osobistych problemów związanych ze zmianami w naszym życiu.

Dziś trafia do państwa rąk w wersji audio - jako książka "do słuchania".

Kto zabrał mój ser? - audiobook od Spencer Johnson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Książka trafiła w moje ręce przez zupełny przypadek i przyznam szczerze,że podchodziłam do niej z dużą rezerwą obawiając się,że będzie ona kolejną z cyklu "Nie musisz robić nic by odnieść sukces - wystarczy,że czegoś bardzo chcesz.Czyli tzw. pranie mózgu czytelnika.
  Jakież było moje zdziwienie , kiedy dzieło to tak pozytywnie mnie zaskoczyło.

  Na kartkach tej książki odnalazłam wiele bardzo mądrych i wartościowych prawd dotyczących obaw ludzi przed nieuchronnymi zmianami zachodzącymi w życiu każdego z nas.Autor przy pomocy alegorycznej opowieści uświadamia czytelnikowi wydawało by się oczywiste rzeczy,o których jednak często nie pamiętamy bądź też nie chcemy pamiętać:
  **
  * Zmiany są nieuchronne,
  * Przygotuj się na zmiany,
  * Obserwuj zmiany,
  * Szybko reaguj na zmiany,
  * Zmieniaj się,
  * Ciesz się zmianą,
  * Spodziewaj się zmian i ciesz się nimi.

  Opowieść o tytułowym zabranym serze przytoczona przez Spencera Johansona uświadomiła mi,że w znacznym stopniu utożsamiam się z zachowaniem jednego z bohaterów opisanej historii i muszę postarać się to zmienić by nie być zaskoczoną przez nieuchronne zmiany w moim życiu.

  Książkę zdecydowanie polecam, gdyż treści w niej zawarte stanowić mogą bardzo istotny zbiór porad i wskazówek jak otworzyć się na zmiany do którego będziemy mogli wracać zawsze ilekroć ogarną nas wątpliwości i lęk przed czymś nowym , innym niż dotychczas.

  Moja ocena to:7/10

  ** Książka str.68

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Warto zerknąć