ebook Lalka - audiolektura - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Lalka - audiolektura - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 8.45
8.45 zł
9.90 zł Lub 8.91 zł
6.95 zł
8.45 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Arcydzieło polskiej literatury! Najlepsza powieść Bolesława Prusa, a także lektura szkolna, która przenosi czytelników do XIX-wiecznej Warszawy.

Panorama polskiego społeczeństwa drugiej połowy XIX w. i jednocześnie poruszająca historia nieodwzajemnionej miłości bogatego kupca do zubożałej arystokratki.

Gdyby Stanisław Wokulski nie ujrzał Izabeli Łęckiej, byłby szczęśliwy. Choć wie, że pochodzący z biednej rodziny szlacheckiej kupiec nie powinien liczyć na ożenek z kobietą z wyższych sfer, nie potrafi zapomnieć pięknej panny. Z tej miłości nie może uleczyć go swoimi napomnieniami najlepszy przyjaciel Ignacy Rzecki, nie pomaga także świadomość wad próżnej arystokratki. Czy coś zmieni się po jego spotkaniu z panią Stawską, piękną, mądrą i szlachetną kobietą samotnie wychowującą swoją córeczkę? Czy może znudzony ciągłymi niepowodzeniami wreszcie odpowie wzajemnością na szczególne względy, jakie okazuje mu inna arystokratka Kazimiera Wąsowska?

„Lalka” Bolesława Prusa to powieść, która mimo upływu lat nadal zachwyca portretami bohaterów i pięknym, niepowtarzalnym stylem – efektem dojrzałego realizmu. Pozwala także zobaczyć oczyma wyobraźni, jak żyła Warszawa ponad sto lat temu.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

 

 

Lalka - audiolektura - audiobook od Bolesław Prus możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć