ebook Czarna owieczka - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 29) Ilość stron (szacowana): 24

Czarna owieczka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 3.59
Audiobook - najniższa cena: 7.92
10.14 złpremium: 6.54 zł Lub 6.54 zł
7.92 zł Lub 7.13 zł
9.35 zł Lub 8.42 zł
9.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwie siostrzyczki chcą pomóc osieroconej owieczce. Jednak jest ona zbyt młoda, by samodzielnie ją karmić. Razem z panem Popiołkiem postanawiają oddać ją pod opiekę psiny Wiernej, aby wychowała ją razem ze swoim szczeniakiem.

Czarna owieczka to lektura głównie dla młodych, dlatego niniejsze wydanie zawiera drobne uwspółcześnienia. Niektóre niepopularne już słowa, czy szyk zdań, które mogły sprawiać dzieciom trudność w czytaniu i przyswajaniu tekstu, zostały zamienione na bardziej współczesne. Zmiany są subtelne i jest ich niewiele, ale uczynią one lekturę bardziej przystępną i zrozumiałą, tak aby dziś nadal czytało się ją równie przyjemnie, jak w dniu pierwszego wydania.

Audiobooka wysłuchasz w w różnych wydaniach lektorskich, w interpretacji Bartosza Głogowskiego lub Waldemara Barwińskiego.

Czarna owieczka - audiobook od Jan Grabowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć