ebook Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 794)

Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 14.00 zł Lub 14.00 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.95 zł
22.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Prawdziwa opowieść GROM-owca o sztuce przetrwania w dżungli – środowisku, gdzie człowiek ma najmniejsze szanse na przeżycie. Na tych stronach znajdziecie krew, pot i humor. Poczujecie niesamowite zmęczenie i niewiarygodną satysfakcję, jakich można doznać tylko wtedy, gdy w zielonym piekle uda się wyciąć maczetą drogę dla siebie i swojego oddziału. Jako operator GROM-u Naval brał udział w wielu misjach. Kiedy nocami patrolował ulice Bagdadu, bezustannie czyhało na niego niebezpieczeństwo. Jednak nawet te doświadczenia nie mogły go przygotować na to, co zobaczył w położonym na krańcu świata Belize. Południowoamerykańska dżungla to miejsce, gdzie dla człowieka niebezpieczne jest niemal wszystko – jadowite węże i pająki, boleśnie kłujące rośliny i błoto, które może pochłonąć każdego. Tylko ta książka zabierze was w podróż w miejsce, z którego trudno jest wrócić żywym. Oprowadzi was po nim człowiek, który poznał sekrety sztuki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Podzieli się też praktycznymi radami, jak... dać sobie radę w każdej sytuacji. Mało tego, Naval zainspiruje was, żeby ruszyć się z kanapy i stanąć do walki z własnymi słabościami. "

Przetrwać Belize. Opowieść GROM-owca o morderczym treningu w dżungli od Naval możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Autor opisuje swoja misje treningowa w dzungli Belize.
  Dowiemy sie z niej jak jego oczami ów dzungla wyglada, na jakie problemy natrafil i czym sie komandosi zajmowali na misji treningowej.
  Czyta sie bardzo przyjemnie, co jakis czas sa smieszne sytuacje, a jezyk jest bardzo lekki.
  Mozna pochlonac w jeden dluzszy wieczor.

 • Awatar

  Czytałem już kilka książek, których autorami byli byli żołnierze elitarnych jednostek. Naval pisze lekko, książkę pochłania się szybko. Szkoda tylko, że ze względu na tajemnicę mógł opisać tylko misję treningową.

Warto zerknąć