ebook Testament Judasza
2.65 / 5.00 (liczba ocen: 55)

Testament Judasza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 17.11
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.11 zł Lub 15.40 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
17.31 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zgodnie z przekazami biblijnymi i świadectwami, które nie weszły do kanonu Nowego Testamentu, Judasz dostał za zdradę Jezusa trzydzieści srebrników pochodzących ze skarbca Świątyni Jerozolimskiej. Okazuje się, że siedem z nich przetrwało do obecnych czasów i stanowią talizmany bogactwa i dobrobytu. Monety, które do tej pory znajdowały się w posiadaniu siedmiu bogatych rodów, zostały ukryte, ponieważ niebezpieczna organizacja Fusang postanowiła zdobyć je dla siebie. Piękna Solstice Bloomberg wraz ze swoim bratem Sondre – ze znanych jedynie sobie powodów – próbują temu zapobiec. Okazuje się, że w prawdziwym Testamencie Judasza zakodowano informacje o miejscach ukrycia srebrników.Wartka akcja przenosi się z jednej metropolii do drugiej, niebezpieczeństwo czyha na bohaterów z każdej strony, a ofiar śmiertelnych też nie brakuje. Wydarzenia osadzone w teraźniejszości przeplatają się z fragmentami testamentu napisanego przez Judasza Iskariotę, w którym trzynasty apostoł tłumaczy swoją wersję wydarzeń sprzed wieków.

Testament Judasza od Francesc Miralles możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czytając tą książkę, tak naprawdę chciałem ją już skończyć - jest ona po prostu nudnawa. Najciekawszym elementem tej pozycji jest życiorys Judasza wykreowany przez autora i odbiega on od wizji zawartej w Nowym Testamencie.

    Autor posługuje się schematem: testament, przeniesienie się do współczesności - każda część testamentu Judasza jest zwieńczona podróżą bohatera do innej stolicy + morderstwo. W drodze pomiędzy miastami główna postać czytając prasę, natrafia na cenne informacje. Do teraz zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji.

    Wątki poboczne mało ciekawe, zawierają informacje pokrywające się z rzeczywistością, a głównie dotyczą świata finansjery i bogatych rodów.
    Romans jakiś tam jest ale hmmmm słaby. Generalnie nie polecam tej pozycji.

Warto zerknąć