ebook W szpilkach od Manolo
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 1491)

W szpilkach od Manolo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.50
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
19.90 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
15.50 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane
Śmiesznie, strasznie, zagadkowo – W szpilkach od Manolo to książka petarda!

Liliana ma ustabilizowane życie: własne mieszkanie, dobry samochód, pracę w korporacji i towarzystwo ukochanych kotów. Są też pewne braki: nie ma faceta, a obowiązki zawodowe ją nudzą i frustrują. Czuje, że powinna coś zmienić w swoim życiu, ale dokoła wieje nudą i pomysłów brak. Do czasu, gdy los przygotuje jej pokaźną paczkę z życiowymi zawirowaniami…

Miłość okaże się siłą, która popycha do zbrodni i ratuje z rąk przestępców.

Poznaje niemożliwie przystojnego mężczyznę, Michała, któremu najpierw robi awanturę o zajęte miejsce parkingowe, a potem się okazuje, że to jej nowy szef, a niebawem – nowy facet. A jeszcze chwilę później się dowiaduje, że Michał nie jest tym, za kogo się podaje. Musi zdecydować, czy mu zaufać – a przecież tak się zawiodła na poprzednim narzeczonym, który ją zdradzał. Dodatkowo w pracy zaczynają się roszady kadrowe i zwolnienia, w skrzynce na listy pojawiają się dziwne kartki z numerami, a w mieście giną kolejne dziewczyny. No i matka wciąż pyta, kiedy Liliana wyjdzie za mąż.

W szpilkach od Manolo to kryminał, który bywa śmieszny, komedia, która czasem jeży włos na głowie, i pełnokrwisty romans. Jest tu wszystko – prócz nudy.

W szpilkach od Manolo od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wcale nie jestem aż tak niezwykła, nieprzewidywalna. Nie trzeba mnie było ciągle zaskakiwać, robić niespodzianek. Chciałam tylko być kochana. Tak po prostu. Kochana
A przecież wystarczy uświadomić sobie, co chce się w życiu robić, a potem po prostu zacząć to robić.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Główna bohaterka ma trzydzieści pięć lat – ma pracę w korporacji, której już ma dosyć, brak męża i perspektyw. To wszystko już niebawem się zmieni. Romans połączony z kryminałem (może trochę przesadziłam z tymi określeniami, ale zmienia to faktu, iż naprawdę przyjemnie się czyta). Serdecznie polecam. P.S. Chyba już zostałam fanką. Pani Agnieszki :)

Warto zerknąć