ebook Opętani
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 1336)

Opętani
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.08
Audiobook - najniższa cena: 26.88
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.08 zł Lub 25.27 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
34.90 zł
28.58 zł
28.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dla miłośników Gombrowicza ta sensacyjna powieść drukowana przed wojną w prasie codziennej stanowi możliwość prześledzenia wątków mniej znanych w jego twórczości. Jest to pełne wydanie utworu, którego zakończenie - w związku z wybuchem wojny - uważano długo za zagubione lub w ogóle nie napisane. Kryminalna intryga, wątek romansowy, zagęszczona atmosfera tajemniczości i działania sił nadprzyrodzonych podnoszą walor tekstu jako „czytadła” o znamionach jedynej w swoim rodzaju polskiej powieści „gotyckiej”.

Opętani od Witold Gombrowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po ponad 10 latach latach wracam do jednej z najdziwniejszych książek, jakie miałam w życiu w rękach. Te mecze tenisowe rozgrywane na tle gotyckiego zamku! Duchy i przekleństwa, zakazane miłości i szaleństwo, on ma czarne usta, a ona jest do niego taka podobna! Gdyby nie nazwisko autora, pachniałoby to wszystko tandetą, a tak przecież Gombrowicz wywraca kicz na drugą stronę i głaszcze go po mechatym wnętrzu.
    Lob, smecz. Gem, set, mecz!
    I ręcznik w starej kuchni drga obrzydliwie, naprężony. Jak bardzo to wszystko jest opętane!
    Moja ulubiona powieść dla kucharek.

Warto zerknąć