ebook Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami - audiobook
2.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 36) Ilość stron (szacowana): 144

Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.00
Audiobook - najniższa cena: 9.96
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
21.16 zł Lub 19.04 zł
24.90 zł
24.90 zł
9.96 zł
19.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wydanie drugie – nareszcie nieocenzurowane, w którym specjaliści od tajnej manipulacji ujawniają swoje sekrety hipnotycznego uwodzenia!
Tylko dla dorosłych!
Księgarzy uprasza się o sprawdzanie wieku kupujących!

Dziewczyno, kobietko, kokietko
Urokliwa w każdym calu – Twoje pierwsze podejście do uwodzenia

Jaką jesteś kobietą? Czy roztaczasz wokół magiczną aurę, przyciągającą mężczyzn? Czy masz w sobie wdzięk, swobodnie flirtujesz i wzbudzasz żywe zainteresowanie, ilekroć wchodzisz do pokoju? W głębi duszy taka właśnie jesteś. Twoja uśpiona kobiecość szuka tylko ujścia, a znajdzie je właśnie w praktykowaniu sztuki uwodzenia. Skąd ta pewność? Ponieważ to naturalne umiejętności każdej kobiety, wzmocnione przez proste i ogromnie skuteczne techniki. Pamiętaj – masz w sobie wdzięk i urok, które przyciągają mężczyzn jak magnes!
Filozofia kobiecości – Twój drugi kontakt z alchemią uwodzenia W nowym wydaniu tego bestsellerowego poradnika znajdziesz więcej sposobów, które pomogą Ci skuteczniej uwodzić mężczyzn – zarówno w kontakcie osobistym, jak i na odległość, w słowie pisanym lub podczas rozmowy przez telefon. Dowiesz się również, jak stworzyć idealny profil na portalu randkowym, by przyciągnąć odpowiednich mężczyzn. Dla zaawansowanych zamieszczono tu krótki kurs rozstawania się z klasą, radzenia sobie z rozłąką i zaczynania wszystkiego od nowa.
Nigdy nie jest za późno na uwodzenie!

O Autorce:
AGNIESZKA ORNATOWSKA – psycholog, certyfikowana trenerka NLP. Uwielbia uczyć ludzi, poprawiając przy tym jakość ich życia, a fakt, iż jest trenerką NLP, daje jej możliwość robienia tego w sposób, który lubi najbardziej – szybki, skuteczny i przyjemny dla wszystkich. Prowadzi strony internetowe www.nlpdlakobiet.pl i www.etycznamanipulacja.pl. Współpracuje z Instytutem Neurolingwistyki. Jest autorką książki „Etyczna manipulacja, czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę Cię lubili”.

– Jesteś singlem i szukasz mężczyzny swojego życia?
– Jesteś w nowym związku i pragniesz, by wszystko się udało?
– Jesteś szczęśliwa ze swym partnerem i chcesz stale podsycać płomień?
– Jesteś w związku, w którym zaczyna wiać nudą?

Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami - audiobook od Agnieszka Ornatowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć