ebook Zagubiona przyszłość  - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Zagubiona przyszłość - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 25.53
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.53 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
32.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część trylogii kosmicznej. XXV wiek. Sztuczny satelita Celestia. Uznany konstruktor Bernard Kruk otrzymuje od prezydenta Summersona tajemniczą, a zarazem bardzo intratną ofertę. Ma on przebudować system obronny Celestii w ten sposób, by mógł on niszczyć również obiekty niezagrażające bezpośrednio satelicie. Jednocześnie do Kruka z prośbą o pomoc zwracają się starzy znajomi z opozycyjnego wobec prezydenta ruchu "szarych"...

Zagubiona przyszłość - audiobook od Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dosyć długo zabierałem się za trylogię kosmiczną. Nie wiem, czy decydowała o tym obawa o archaiczność treści, czy zniechęcały rozmiary. Fakt faktem, że była to ostatnia z dostępnych mi pozycji Krzysztofa Borunia. Lektura wcześniejszych książek nie pozwalała mi jednoznacznie zdecydować się, czy jest to "mój" autor. Dopiero "Małe zielone ludziki" wciągnęły mnie bez reszty, przez co przychylniej spojrzałem na opasłe tomiska.
    Zagubiona przyszłość, pierwsza część trylogii, nie odsłania od razu przed czytelnikiem wszystkich swoich tajemnic. Od samego początku starałem się zlokalizować miejsce akcji, zarówno w czasie jak i w przestrzeni. Stopniowo nabierająca tempa akcja nie jest przewidywalna, za co należy się duży plus autorom.
    Mimo, że jest to pozycja leciwa, nie razi naiwnością jak niektóre powieści S-F z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Solidna wiedza techniczna autora pozwala mu na zbudowanie solidnych fundamentów, na których zbudował całkiem spójny i logicznie działający świat. Jedynie czasami może czytelnika razić mnogość szczegółowych opisów technicznych i naukowych różnych zjawisk, które często pojawiają się akurat wtedy, gdy z zapartym tchem chcemy poznać dalsze losy bohaterów.
    Książkę mogę szczerze polecić wszystkim miłośnikom dobrej S-F z wartką akcją rozgrywającą się w spójnie skonstruowanym świecie.

Warto zerknąć