ebook 7 nawyków skutecznego działania - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 2085)

7 nawyków skutecznego działania - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
25.14 zł Lub 22.63 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
26.16 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

7 nawyków skutecznego działania, autorstwa Stephena Covey'a to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny, podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu, w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i odmienić przy tym otaczający siebie świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian.

 

Dr Stephen R. Covey - autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

7 nawyków skutecznego działania - audiobook od Stephen R. Covey możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Podstawowa pozycja dla wszystkich którzy interesują się zarządzaniem!
  S. Covey to jeden guru zarządzania a "7 nawyków skutecznego działania" to jego największe dzieło.
  1. Bądź proaktywny.
  2. Zaczynaj z wizją końca.
  3. Rób najpierw to co najważniejsze.
  4. Myśl w kategoriach wygrana wygrana.
  5. Staraj się najpierw zrozumieć potem być zrozumianym.
  6. Synergia.
  7. Ostrzenie piły.

  Abraham Maslov (twórca piramidy Maslova) na łożu śmierci umieścił szczęście, spełnienie wyżej niż potrzebę samorealizacji .. Covej twierdzi, że największą inwestycją naszego istnienia jest inwestowanie w siebie .. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak to robić ta książka jest dla Ciebie :-) Serdecznie polecam i z pewnością będę wracał jeszcze nie raz ...

Warto zerknąć