ebook Chłopcy 2. Bangarang
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 2550)

Chłopcy 2. Bangarang
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.44
wciąż za drogo?
19.44 złpremium: 11.66 zł Lub 11.66 zł
25.53 zł
20.99 zł
22.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Wrócili! Dzwoneczek i jej banda wyrośniętych, wiecznie niedojrzałych Chłopców po raz kolejny pokazują, że nie da się oddzielić dobrej zabawy od solidnych kłopotów. I nieważne, czy to klubowy Zjazd, motocyklowa wycieczka do pobliskiego miasta czy pozornie leniwe popołudnie w opuszczonym Lunaparku – każdy dzień to nowa przygoda, a na końcu czai się ta największa. I najbardziej przerażająca. Śmierć… Droga znowu wzywa, nie ma odwrotu ani chwili na oddech. Tylko co jeśli tym razem wiedzie wprost do znienawidzonej dorosłości? Jakub Ćwiek – jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta i konferansjer. Autor jedenastu książek, licznych opowiadań i tekstów publicystycznych, które doczekały się adaptacji teatralnych, filmowych i LARP-owych. Jako scenarzysta, reżyser i aktor występował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Dziewięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla, otrzymał ją w 2012 roku za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach. Został nominowany w kategorii Twórca Roku za rok 2012 do nagrody Śląkfa. "

Chłopcy 2. Bangarang od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  „Chłopcy 2. Bangarang” to kolejna opowieść o Zagubionych Chłopcach Jakuba Ćwieka. Kontynuowane są w niej wątki z tomu pierwszego. Tym razem Dzwoneczek zakazuje swoim „dzieciakom” używania magii z obawy przed wykryciem ich przez Piotrusia. Bohaterowie głowią się jak zdobyć pieniądze na życie i w końcu postanawiają odnowić swój lunapark, a następnie stworzyć z niego miejsce zabaw dla zwykłych dzieci. Niestety, a może i stety dla czytelników, przeszkodzić im w tych działaniach chcą lokalni biznesmeni i konkurencyjne ganki. Pisarz jak zwykle serwuje swoim czytelnikom zgrabną fabułę z dość specyficznymi żartami, a czasem wręcz czarnym humorem. Nie da się mu jednak zarzucić, że tworzy bohaterów byle jakich. Niech podniesie rękę ten, kto nie polubił Milczka, Kędziora czy Dzwoneczka autorstwa Ćwieka. Podejrzewam, że albo nastania głucha cisza, albo będą to nieliczne przypadki. Powieść spodoba się zapewne wszystkim fanom Jakuba Ćwieka i właśnie do nich jest skierowana. Muszę przyznać, że styl autora trzeba polubić – inaczej jego książki będą dla nas męczące i frustrujące. Więc – kto „Chłopców” polubił, ten z przyjemnością powinien przeczytać „Bangarang”. Kto zaś zmęczył się przy pierwszym tomie, kolejnego czytać chyba nie musi.

  Ocena: 4,5/6

 • Awatar

  Wieczne zabawy, hałaśliwe imprezy, a nawet leniuchowanie nie mogą obejść się bez kłopotów. Pozornie lekka powieść traktuje o życiowych prawdach: macierzyństwie, honorze i przyjaźni damsko-męskiej. Książkę chłonie się dosłownie w kilka dni. Polecam!

 • Awatar

  Lekka a jednocześnie zaskakująco poważna kontynuacja znanej bajki, dzieło o wiele dojrzalsze od "Kłamcy" tegoż samego autora. Ze względu na dużą ilość wulgaryzmów i "ostrych" scen nie polecam bardziej wrażliwym czytelnikom.

 • Awatar

  Piotruś Pan, ale bez Piotrusia, za to w ryzach żelaznej ręki Dzwoneczka. Trochę tak jakbyście zaginionych chłopców z Nibylandii zmieszali z Sons of Anarchy.
  Bardzo ciekawe i zaskakujące połączenia.

 • Awatar

  Wieczne zabawy, hałaśliwe imprezy, a nawet leniuchowanie nie mogą obejść się bez kłopotów. Pozornie lekka powieść traktuje o życiowych prawdach: macierzyństwie, honorze i przyjaźni damsko-męskiej. Książkę chłonie się dosłownie w kilka dni. Polecam!

 • Awatar

  Pełna specyficznego dla Ćwieka humoru kontynuacja opowieści o podopiecznych Piotrusia i ich Mamy. Trochę do śmiechu troszkę dla refleksji i całkiem przyzwoity pomysł. Polecam

 • Awatar

  Przeczytałam jakoś tak siłą rozpędu po pierwszej części. Książką niby całkiem gruba, ale historii w niej niewiele. Ilustracje za to przyjemne dla oka.

Warto zerknąć