ebook Daj mi pić. Ćwiczenia duchowne. II tydzień - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Daj mi pić. Ćwiczenia duchowne. II tydzień - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 20.04
wciąż za drogo?
20.09 złpremium: 12.96 zł Lub 12.96 zł
20.04 zł Lub 18.04 zł
21.60 zł
21.60 zł
21.60 zł Lub 19.44 zł
21.48 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W drugim tygodniu Ćwiczeń duchownych św. Ignacy Loyola wprowadza nas w szukanie intymnego spotkania z Jezusem i rozważania Jego nauki, byśmy mogli Go lepiej poznać, pokochać i naśladować.

Dzięki ewangelicznej kontemplacji ziemskie życie Chrystusa staje się dla nas sakramentem, który umożliwia nam poznanie tajemnicy samego Boga: Kto Mnie zobaczył, zobaczył i Ojca (J 14, 9). Patrząc na człowieczeństwo Jezusa oczami ciała, poznajemy Jego Bóstwo oczami duszy. Całe Jego życie, które kontemplujemy, mówi nam o miłości Boga do nas i zaprasza nas do udzielenia na nią hojnej odpowiedzi. To pełnia Bóstwa, która jest w Jezusie, uświęca każde Jego słowo i czyn. Cała ludzka rzeczywistość doznaje w Nim uświęcenia.

Dlatego też wszystko, co opisują Ewangelie, stanowi dla nas pouczenie o tym, kim my także jesteśmy, kim mamy się stawać i jak mamy żyć.

Dla tych, którzy stają przed ważnymi wyborami życiowymi, rozważania drugiego tygodnia Ćwiczeń mogą być wielką pomocą w szukaniu i odnajdywaniu woli Bożej w naszej zabieganej i pełnej niepokoju codzienności.

Daj mi pić. Ćwiczenia duchowne. II tydzień - audiobook od Józef Augustyn możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć