ebook Widzieliśmy Pana. Ćwiczenia duchowne. IV tydzień - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Widzieliśmy Pana. Ćwiczenia duchowne. IV tydzień - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
Audiobook - polecana oferta: 21.60
wciąż za drogo?
21.60 zł
21.60 zł
21.60 zł Lub 19.44 zł
21.48 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontemplacja Jezusa zmartwychwstałego w czwartym tygodniu Ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli objawia nam, że ostatecznym celem naszego życia jest cierpienie z Jezusem, ale udział w jego wszystko zwyciężającej miłości.

Zmartwychwstały Pan odchodzi z tego świata, aby móc powrócić do nas i obdarzyć nas pełnią radości i chwały. Doświadczenie tej prawdy pozwala nam zachować nadzieję i pokój wewnętrzny także w chwilach cierpienia, próby i różnorakich przeciwności życiowych.

Na zakończenie Ćwiczeń duchownych - zgodnie z myślą św. Ignacego - Józef Augustyn SJ proponuje nam kontemplację Ad amorem.

Jest ona pomostem między czasem intensywnej modlitwy rekolekcyjnej a naszą szarą rzeczywistością. Całe Ćwiczenia przeprowadzają nas od pierwszego nawrócenia z grzechu aż po stan bezpośredniego zjednoczenia z Bogiem. Rekolekcyjnym wprowadzeniom do modlitwy towarzyszą rozważania na temat życia duchowego, metod modlitwy, uczestnictwa w sakramentach świętych, rozeznania duchowego, wyboru stanu życia, formacji sumienia, ascezy, jedności z Kościołem.                           

Widzieliśmy Pana. Ćwiczenia duchowne. IV tydzień - audiobook od Józef Augustyn możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć