ebook Władca Pierścieni. Tom 1-3 - audiobook
4.47 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 435850)

Władca Pierścieni. Tom 1-3 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
E-book - najniższa cena: 57.90
Audiobook - najniższa cena: 82.71
wciąż za drogo?
82.71 zł Lub 74.44 zł
87.93 zł Lub 79.14 zł
88.00 zł
93.90 zł
82.81 zł
89.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najsłynniejsza trylogia fantasy na świecie. Sprzedana w milionach egzemplarzy, teraz w wersji audiobooka. Opowieść o śmiertelnie niebezpiecznej misji, której podjął się pewien mały hobbit...

„Władca Pierścieni” to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, napisana z epickim rozmachem powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu czterdziestu przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.

Władca Pierścieni. Tom 1-3 - audiobook od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Już na wstępie ostrzegam miłośników Tolkiena: zamierzam skrytykować tę książkę, więc jeśli nie chcesz, nie czytaj!
  Powinnam dodać tę notkę kilka dni temu, jak skończyłam czytać, ale coś mi się nie chciało. Była to niestety moja lektura szkolna, więc musiałam ją przeczytać. Sama bym po to w życiu nie sięgnęła!
  Nie będę rozpisywała się specjalnie długo, o czym jest ta książka, bo większość chyba wie. Jest sobie hobbit Frodo, dostaje od wujka/stryja magiczny pierścień, więc co robi? Oczywiście idzie z przyjaciółmi na daleką, niebezpieczną wyprawę tylko po to, żeby go zniszczyć!
  Według mnie ta książka jest pozbawiona sensu i w ogóle nie ciekawa. Co tylu ludzi widzi w czymś takim? To jest takie nudne! Tylko idą, idą, walczą, idą, idą, śpią, idę, spotykają kogoś, idą, idą, walczą, śpią, idą, idą, idą! Do tego kończy się tak nijak, że po "Dwie wieże" nie chce się sięgać!
  Tylko tyle mam do powiedzenia, bo nie mam o czym pisać.
  A moja ocena jest tylko za fatygę autora, dlatego, że chciało mu się tyle pisać.

Warto zerknąć